Βιογραφικά υποψηφίων

 

  …πατήστε εδώ και δείτε τα Βιογραφικά και Φωτογραφίες όλων των υποψηφίων σε .pdf

 

ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φωτίου

      (Υποψήφιος Δήμαρχος)

_______________________________________________________________

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 

1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΑΝΕΖΟΥΛΑ (ΤΖΟΥΛΙΑ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥκαι της Μαρίας
2. ΒΑΝΔΩΡΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥκαι της Σουσάνας
3. ΓΑΛΑΝΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥκαι της Φωτεινής
4. ΓΕΡΟΥΛΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥκαι της Ιωάννας
6.  ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ  ΕΥΤΕΡΠΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
7. ΖΑΝΤΖΑΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥκαι της Κωνσταντίνας
8. ΖΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΚΑΛΑΡΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥκαι της Μαρίας
10. ΚΑΠΠΑΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥκαι της Αγγελικής
11. ΚΑΡΑΓΑΚΙΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥκαι της Χρηστίνας
12. ΚΑΡΑΛΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥαι της Μαρίας
13. ΚΑΡΔΑΡΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥκαι της Αιμιλίας
14. ΚΑΡΛΑΦΤΗΣ  ΜΑΡΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗκαι της Ζωής
15. ΚΑΡΤΕΛΙΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16. ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ ΖΩΗΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΑΚΗΣ)  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ και της Σοφίας
17. ΚΟΥΤΑΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑκαι της Μαρίας
18. ΚΥΡΙΚΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΘΕΟΧΑΡΗκαι της Ελένης
19. ΜΟΥΧΛΙΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
20. ΜΠΑΤΗΣ   ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥκαι της Δήμητρας
21. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ   του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
22. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥκαι της Μαρίας
23. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24. ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑκαι της Ελευθερίας
25. ΡΟΥΜΑΝΕΑ-ΜΑΛΑΜΗ  ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥκαι της Όλγας
26. ΣΑΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥκαι της Ελευθερίας
27. ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥκαι της Στυλιανής
28. ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥκαι της Χαρίκλειας
29. ΣΤΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥκαι της Αφροδίτης
30. ΣΥΡΙΟΥ-ΚΑΪΤΑΤΖΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥτου Γεωργίου και της Παναγιώτας
31. ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ (ΜΑΝΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥκαι της Διαμαντίνης
32. ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥκαι της Ελπίδας
33. ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗαι της Βασιλικής
34. ΤΟΥΛΟΥΠΑ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥκαι της Σταυρούλας
35. ΤΣΑΒΑΛΟΣ  ΖΗΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗκαι της Αθανασίας
36. ΤΣΑΡΟΥΧΑ-ΓΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥκαι της Δήμητρας
37. ΤΣΙΜΠΟΥΡΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥκαι της Θεώνης
38. ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
39. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ και της Αικατερίνης
40. ΨΥΛΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ και της Μαρίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 

1. ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ και της Ευαγγελίας
2. ΓΕΡΑΡΔΗΣ   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
3. ΓΚΟΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ και της Θεοδώρας
4. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ  ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ και της Αικατερίνης
5. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΥΜΕΏΝ    και της Χριστίνας
6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ και της Καλλιόπης
7. ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ   και της Ευαγγελίας
8. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ και της Αγγελικής
9. ΚΟΥΤΣΑΜΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΚΩΣΚΟΛΕΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  και της Κωνσταντίνας
11. ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
12. ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του ΧΡΗΣΤΟΥ και της Αικατερίνης
13. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑκαι της Ιωάννας
14. ΜΠΑΛΙΟΥΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ   και της Δροσούλας
15. ΜΠΙΖΑ   ΑΦΡΟΔΙΤΗ  συζ.  ΘΩΜΑ    του Νικολάουκαι της Ουρανίας
16. ΝΤΕΜΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥκαι της Μαρίας
17. ΠΑΛΥΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥκαι της Άννας- Αλεξάνδρας
18. ΠΑΝΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΛΑΖΑΡΟΥκαι της Άννας
19. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥκαι της Πολυξένης
20. ΡΕΝΤΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥκαι της Αργυρής
21. ΡΟΥΣΑΚΗ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΛΕΑΡΧΟΥκαι της Γαρυφαλιάς
22. ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
23. ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΥ  ΜΑΡΙΑ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ χα ΔΗΜΗΤΡΙΟΥτου Σωτηρίου και Κωνσταντίας
24. ΤΟΥΡΓΕΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥκαι της Παναγιώτας

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 

1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗτου ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΔΑΜΠΟΛΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥκαι της Ευαγγελίας
4. ΚΑΡΜΑΛΗΣ  ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥκαι της Ζωής
5. ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΊΟΥκαι της  Άγγελας
6. ΜΑΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΜΑΝΤΕΛΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΛΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥκαι της Αικατερίνης
8. ΤΣΑΒΑΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥκαι της Δωροθέας
9. ΤΣΑΓΓΟΣ ΑΡΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 

1. ΒΑΛΛΙΑΝΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥκαι της Ευαγγελίας
2. ΔΗΜΑΚΟΥ-ΔΑΜΗΛΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥτου Αντωνίου και της Άννας
3. ΜΠΑΛΙΟΥΣΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΜΠΙΖΑΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(ΜΑΝΟΣ) του ΘΩΜΑ
5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΚαι της ΑΓΓΕΛΙΚΉς
6. ΠΛΑΤΣΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗκαι της Αναστασίας
7. ΤΣΟΥΚΑΛΑ-ΣΤΑΘΑΚΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   και της Χαρίκλειας